Preventive Shampoo

Szampon rewitalizujący
  • 1000ml
  • 250ml

Do włosów słabych i wypadających. Zapobiega i reguluje wypadanie włosów, stymuluje i przyczynia się do ich wzrostu dzięki zawartemu w nim kompleksowi witaminowemu. Pobudza krążenie krwi w skórze głowy zwiększając skuteczność czynników przeciwdziałających wypadaniu włosów.
Vitamin E
Witamina E Przyspiesza wzrost włosów. Jest silnym antyutleniaczem, chroniącym cebulki włosa przed wolnymi rodnikami. Poprawia jakość nawilżenia włosów ochronną tłuszczową emulsją zwaną sebum. Optymalny skład tłuszczowy tej wydzieliny dodaje blasku włosom.
Biotine
Biotyna Znana, jako witamina H, jest częścią grupy witamin B. Jest ważnym elementem w budowaniu tkanek oraz we właściwym funkcjonowaniu gruczołów łojowych. Brak biotyny objawia się suchą skórą, łojotokowym zapaleniem skóry oraz powstawaniem łupieżu oraz strupków na skórze głowy. Biotyna jest podstawą do utrzymywania normalnego metabolizmu tłuszczowego i ważnym elementem dla wzrostu włosa oraz zdrowia skóry.
Omega-3
Kwasy omega-3 Są elementem budulcowym wielu komórek w naszym organizmie, w tym istotnie wpływają na prawidłową budowę mieszka włosowego i łodygi włosa.
Omega-6
Kwasy tłuszczowe Omega-6 Pobudzają wzrost włosów i komórek skóry.
Vitamine A
Witamina A Poprawia skład chemiczny tłuszczy wytwarzanych przez gruczoły łojowe. Dzięki witaminie zamiast szkodliwych nasyconych lipidów powstają frakcje nienasyconych tłuszczy dobrze izolujących nie tylko włosy ale i skórę głowy co zapobiega łupieżowi i wypadaniu włosów.
Vitamin B5
Witamina B5 (kwas pantotenowy) Bardzo dobrze wpływa na włosy, wzmacnia je i poprawia ich pigmentację. Jest naturalnym lekiem na siwienie. Odgrywa ogromną rolę w procesach regeneracyjnych.
Vitamin H
   
Olive Leaf Extract
Ekstrakt z Liści Oliwki Europejskiej Używany ze względu na jego właściwości przeciwbakteryjne.

Podobne produkty