Bond shelter

Kuracja ochronna i wzmacniająca
  • 500ml

Kuracja ochronna i wzmacniająca włókno włosa i mosty włosów w procesach koloryzacji i dekoloryzacji. Chroni i współdziała z włóknami włosów, aby wzmocnić i utworzyć nowe mosty strukturalne. Zawiera AminoPlex.

Wymieszać normalnie krem koloryzujący lub dekoloryzujący z aktywatorem utleniającym, czyli perhydrolem, do uzyskania jednolitej konsystencji. Następnie dodać potrzebną w każdym procesie ilość W01 bond sheleter według instrukcji orientacyjnej i znów dobrze wymieszać. Nałożyć stosując tę samą metodę i ten sam czas ekspozycji co zwykle. Preparat nie wpływa na czas ekspozycji, ani na uzyskany kolor, ani na stopień rozjaśnienia włosów.

Koloryzacjadodać 5 ml W01 bond shelter na 50 g kremu koloryzującego
Super rozjaśniacze
dodać 7,5 ml W01 bond shelter na 50 g kremu koloryzującego
Dekoloryzacjadodać 6 ml W01 bond shelter na 30 g proszku dekoloryzującego (lub pasty dekoloryzującej).
Hypoallergenic Perfume
AminoPlex
Kompozycja niezbędnych aminokwasów z wysoką i niską masą cząsteczkową. Wnika do wnętrza włosa i tworzy warstwę ochronną na powierzchni włosów. Zapewnia wszechstronną ochronę przed uszkodzeniami włosów. Niosomy są niejonowymi strukturami substancji powierzchniowo czynnej warstwy dwu cząsteczkowej mikroskopijnej wielkości, w wodnych roztworach zawierających wewnątrz czynne związki chemiczne. Tworzą ochronny system na włosach i skórze głowy zabezpieczający przed chemicznymi uszkodzeniami.
Free of Salt
  
Free of Paraben
  
Free of Sulfate
  

Podobne produkty