Gamma Blond

Super rozjaśniający krem w wielu odcieniach
  • 100ml

Super rozjaśniający krem w wielu odcieniach. Zdrowe włosy i trwały kolor.
UV-B filter
Absorbs UVB rays. Protects hair from sun radiation. Excellent colour protector for dyed hair.
Hypoallergenic Perfume
Phytokeratine®

Keratyna roślina wykorzystywana przez PHYTO składa się z 18 biomimetycznych aminokwasów pochodzących z pszenicy, kukurydzy i soi, dokładnie naśladujących naturalną strukturę keratyny włosa. Dzięki tej właściwości keratyna roślinna przenika do wnętrza włosa, wypełniajac ubytki aminokwasow i zapewniając ich rekonstrukcję, podobnie jak dzieje się to w profesjonalnych zabiegach keratynowych. Dokładnie naśladując naturalną strukturę keratyny włosa - odbudowuje jego włókno i zapewnia wyjątkowy efekt odnowy włosów.

TDS & Pyrazole Color Molecules
Pirazol to związek chemiczny stosowany w produkcji barwników. Pozwala zmniejszyć ryzyko alergicznych reakcji dermatologicznych. Zapewnia uzyskanie intensywnych odcieni czerwonych na włosach. Zastąpienie pirydyn lub pirymidyn tym związkiem daje lepszy efekt uzyskania jaśniejszych odcieni, jednocześnie nie niszczy struktury włosa.
Medowfoam Seed Oil
Perła prerii Naturalny olej roślinny bogaty w kwasy tłuszczowe. Antyutleniacz. Przywraca naturalną równowagę kwasową po zabiegach chemicznych, chroni skórę i włosy. Bardzo silnie nawilża. Dobrze przylega do skóry i włosów tworząc warstwę ochroną. Pozwala na lepszą koncentrację barwnika podczas koloryzacji włosów

Podobne produkty