Keratin hair botox

Keratynowy botoks
  • 1000ml
  • 100ml

Regeneruje i wypełnia włókno włosa oddziałując na jego trzy poziomy. Przenika aż do kory włosa odtwarzając zasoby utraconych lipidów i keratyny, przywracając włosom naturalne piękno. Intensywnie nawilża. Formuła aktywująca i termicznie zamykająca łuskę włosa. Zawiera keratynę, termiczny kompleks lipidowy, olejek arganowy, proteiny roślinne i masło karite.
Hydrolyzed Keratin
Hydrolizowana keratyna Białko bogate w aminokwasy głównie cysteinę. Regeneruje, kondycjonuje, wzmacnia słabe albo kruche włosy. Poprawa witalność włosów i ułatwia ich rozczesywanie.
Argan Oil - Argania Spinosa Kernel Oil
Olej arganowy Naturalny olej roślinny bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3,6 ,9 oraz witaminę E. Regeneruje zniszczone, suche, rozdwajające się włosy. Nawilża i tworzy hydro-lipidową osłonę. Chroni przed wolnymi rodnikami.
Karité Shea Butter
Masło shea Naturalny olej bogaty w kwasy tłuszczowe (olejowy i linolowy). Odżywia i nawilża włosy suche i zniszczone. Przywraca hydro-lipidową warstwę ochronną.
Keratec Complex - Keratin + Hydrolyzed Keratin Anti-ageing agent
...Pure Keratin protein combined with Hydrolyzed Keratin. Its combination allows to obtain different molecular weight distribution and to penetrate the cortex of the hair. Creates a protein film on the surface of the hair with high protection effect. Anti-ageing mechanism substantive to hair. Provides anti-ageing hair efficacy. Maintains the youthful characteristics of hair. Protects against structural hair damage. Enhances gloss, smoothness and moisturizing.
Hydrolyzed Wheat
Hydrolizat protein pszenicy. Substancja filmotwórcza, hydrofilowa, rozpuszczalna w wodzie. Jest odpowiedzialna za utrzymywanie wody w naskórku, dzięki czemu go nawilża, a także zmiękcza i wygładza. Ponadto stosowana jest w preparatach myjących w celu ograniczenia potencjalnego działania drażniącego anionowych substancji powierzchniowo czynnych jak np. Sodium Laureth Sulfate. Ze względu na duży rozmiar cząsteczek nie penetruje w głąb skóry, pozostając na powierzchni. Wykazuje doskonałe powinowactwo do powierzchni skóry, włosów i paznokci. W preparatach do pielęgnacji włosów stosowany jako substancja antystatyczna, zmniejsza elektryzowanie się włosów.
Hypoallergenic Perfume
Lanolin
Lanolina Nadaje włosom elastyczność, zapobiega łupieżowi. Przeciwdziała łamliwości włosów, rozdwajaniu końcówek włosów, ułatwia migrację barwników włosa, przez co stabilizuje i wyrównuje ich barwę. Znakomicie przyśpiesza regeneracje włosów i skóry uszkodzonych zabiegami kosmetycznymi i fryzjerskimi.
Free of Salt
  
Free of Paraben
  
Free of Sulfate
  

Podobne produkty