Argan mystic oil

Serum z olejkiem arganowym
  • 50ml

Eliksir z olejku arganowego i olejków naturalnych. Wysoce odżywczy i regenerujący, pozostawia włosy nawilżone, delikatne w dotyku i błyszczące. Kondycjonuje i chroni włókno włosa. Definiuje wykończenie uczesania nadając mu jedwabistą teksturę. Do wszystkich rodzajów włosów.
Argan Oil - Argania Spinosa Kernel Oil
Olej arganowy Naturalny olej roślinny bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3,6 ,9 oraz witaminę E. Regeneruje zniszczone, suche, rozdwajające się włosy. Nawilża i tworzy hydro-lipidową osłonę. Chroni przed wolnymi rodnikami.
Cyperus Root Oil
Olej z cibory jadalnej Naturalny olej roślinny bogaty w kwasy tłuszczowe, specjalnie kwas oleinowy i tokoferole. Wysoka moc nawilżająca, wygładza włosy zapobiegając puszeniu się. Chroni przed wolnymi rodnikami.
Hypoallergenic Perfume
Medowfoam Seed Oil
Perła prerii Naturalny olej roślinny bogaty w kwasy tłuszczowe. Antyutleniacz. Przywraca naturalną równowagę kwasową po zabiegach chemicznych, chroni skórę i włosy. Bardzo silnie nawilża. Dobrze przylega do skóry i włosów tworząc warstwę ochroną. Pozwala na lepszą koncentrację barwnika podczas koloryzacji włosów
Free of Salt
  
Free of Paraben
  
Free of Sulfate
  

Podobne produkty