Peacock Green - fantasy color

pawia zieleń
  • 100ml

Krem dający żywe, intensywne, półtrwałe kolory włosów. Gotowy do użycia. Zdrowe i lśniące włosy. Paleta 9 intensywnych odcieni i neutralny, który służy jako mikser aby uzyskać odcienie pastelowe i tworzyć własne fantazje. Kremowa formuła pozwala na łatwą aplikację na włosach i tworzenie kreatywnych, ciekawych efektów. Do wszystkich rodzajów włosów. Idealny na włosy rozjaśnione, blondy od poziomu 7.

Hydrolyzed Keratin
Hydrolizowana keratyna Białko bogate w aminokwasy głównie cysteinę. Regeneruje, kondycjonuje, wzmacnia słabe albo kruche włosy. Poprawa witalność włosów i ułatwia ich rozczesywanie.
Micro Direct Color Molecules
opis Micro Direct Color Molecules Micro Pure Pigment Technology ensures hair color molecules penetrate deeply, producing longer-lasting results. Allows micronized color molecules to anchor inside the cortex for superior long lasting color
Hydrolyzed Wheat
Hydrolizat protein pszenicy. Substancja filmotwórcza, hydrofilowa, rozpuszczalna w wodzie. Jest odpowiedzialna za utrzymywanie wody w naskórku, dzięki czemu go nawilża, a także zmiękcza i wygładza. Ponadto stosowana jest w preparatach myjących w celu ograniczenia potencjalnego działania drażniącego anionowych substancji powierzchniowo czynnych jak np. Sodium Laureth Sulfate. Ze względu na duży rozmiar cząsteczek nie penetruje w głąb skóry, pozostając na powierzchni. Wykazuje doskonałe powinowactwo do powierzchni skóry, włosów i paznokci. W preparatach do pielęgnacji włosów stosowany jako substancja antystatyczna, zmniejsza elektryzowanie się włosów.
Hypoallergenic Perfume
Medowfoam Seed Oil
Perła prerii Naturalny olej roślinny bogaty w kwasy tłuszczowe. Antyutleniacz. Przywraca naturalną równowagę kwasową po zabiegach chemicznych, chroni skórę i włosy. Bardzo silnie nawilża. Dobrze przylega do skóry i włosów tworząc warstwę ochroną. Pozwala na lepszą koncentrację barwnika podczas koloryzacji włosów
Free of Salt
  
Free of Paraben
  
Free of Sulfate
  

Podobne produkty