Keratyna roślina wykorzystywana przez PHYTO składa się z 18 biomimetycznych aminokwasów pochodzących z pszenicy, kukurydzy i soi, dokładnie naśladujących naturalną strukturę keratyny włosa. Dzięki tej właściwości keratyna roślinna przenika do wnętrza włosa, wypełniajac ubytki aminokwasow i zapewniając ich rekonstrukcję, podobnie jak dzieje się to w profesjonalnych zabiegach keratynowych. Dokładnie naśladując naturalną strukturę keratyny włosa - odbudowuje jego włókno i zapewnia wyjątkowy efekt odnowy włosów.

Phytokeratine® 

Trwale koloryzujący krem

Trwale koloryzujący krem w 110 odcieniach. Zawiera kompleks roślinnych keratyn oraz olej z meadowfoam, który skutecznie odżywia włosy i  pozostawia w dobrej kondycji. Nie zawierają uczulającej PPD (para-fenylenodiaminy). Natomiast TDS i pirazole pozwalają doskonale pokryć siwe włosy. Barwnik nie wypłukuje się. Zawiera filtry UV-B. Hipoalergiczny zapach.

Super rozjaśniający krem w wielu odcieniach

Super rozjaśniający krem w wielu odcieniach. Zdrowe włosy i trwały kolor.

Tonery modyfikujące odcień włosów

Tonery do nadania intensywniejszego odcienia lub neutralizacji natomiast na włosach rozjaśnionych do uzyskania fantazyjnych odcieni.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów