Związek chemiczny roślinnych kwasów tłuszczowych. Dzięki jego wyjątkowej trójwymiarowej molekularnej strukturze przywiera na powierzchni włosów zapewniając wyjątkową ochronę przed skutkami chemicznych zabiegów podczas koloryzacji i rozjaśniania.

CutiPlex 

Kuracja ochronna, stabilizująca i pielęgnacyjna

Maksymalna ochrona podczas koloryzacji i rozjaśniania oparta na technologii AminoPlex, niosomy i CutiPlex: Wzmacnia wiązania mostków siarkowych, kutykulę włosa. Redukuje uszkodzenia mechaniczne włosów i nie wpływa na zmianę koloru włosów.

Intensywna kuracja stabilizująca

Intensywna kuracja stabilizująca na wzmocnione mosty włosów. Zamyka kutykulę włosa, przywraca wytrzymałość i elastyczność włosów. Wzmacnia i nadaje blask oraz trwałe nawilżenie. Zawiera CutiplexPlex i niosomy.

Intensywna kuracja chroniąca

Intensywna kuracja chroniąca przeciw łamaniu się włosów. Utrzymuje integralność mostów i włókno włosa. Preparat pielęgnacyjny do stosowania między zabiegami w salonie fryzjerskim. Wzmacnia włókno i nadaje mu elastyczność oraz chroni przed kolejnymi uszkodzeniami. Zawiera CutiplexPlex i niosomy.

Szampon wzmacniający

Szampon wzmacniający i chroniący mosty i włókno włosa, daje efekt kondycjonujący. Na włosy farbowane i dekoloryzowane. Zawiera CutiplexPlex i niosomy. Pomaga utrzymać integralność wiązań i zdrowie włosa.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów