MasterKer Technical Shape
Techniki keratynowego prostowania, trwałej objętości i ondulacji
TECHNIKI KERATYNOWEGO PROSTOWANIA, TRWAŁEJ OBJĘTOŚCI I ONDULACJI
Długotrwały efekt naturalnych prostych, wygładzonych włosów, elastycznie lub mocno skręconych loków i maksymalnej objętości włosów.

MasterKer Technical Shape 

Keratynowy szampon oczyszczający

Specjalny oczyszczający zmiękczający szampon przygotowujący włosy do zabiegu keratynowego prostowania, trwałej ondulacji i zwiększania objętość włosów.

Szampon z keratyną nadający objętość

Szampon z keratyną nadający włosom objętości intensywnie nawilża i zapobiega puszeniu się włosów. Przeznaczony do włosów cienkich falujących i kręconych.

Keratynowa maska dodająca objętości

Wielofunkcyjna, keratynowa maska dodająca włosom objętości. Zawiera białka roślinne i pantenol. Polecana do włosów cienkich, falujących i kręconych. Jeden produkt i wiele korzyści. Dodaje puszystości i objętości. Regeneruje włosy suche i zniszczone. Termiczna ochrona. Zapewnia połysk, jedwabistość i gładkość włosów. Ułatwia rozczesywanie i modelowanie. Wygładza rozdwojone końcówki. Chroni kolor, zawiera filtry UV-B

Volumizer z keratyną i kwasami wieloowocowymi

Profesjonalny zestaw zawierający keratynę i kwasy wieloowocowe nadający włosom długotrwałą objętość i puszystość. Przeznaczony do włosów cienkich.

Keratynowe wygładzanie

Profesjonalny zestaw zawierający keratynę i kwasy wieloowocowe do prostowania włosów kręconych. Daje długotrwały efekt gładkich miękkich i zregenerowanych włosów. Przeznaczony do włosów delikatnych i zniszczonych.

Keratynowe prostowanie

Profesjonalny zestaw zawierający keratynę i kwasy wieloowocowe do prostowania włosów kręconych. Daje długotrwały efekt gładkich miękkich i zregenerowanych włosów. Przeznaczony do włosów opornych na tego typu zabiegi.

Ondulacja do włosów delikatnych i zniszczonych

Profesjonalny system do trwałej ondulacji z keratyną i kwasami wieloowocowymi do włosów delikatnych i zniszczonych. Pozwala uzyskać delikatny ale elastyczny skręt włosów.

Ondulacja do włosów trudno skręcających się

Profesjonalny system do trwałej ondulacji z keratyną i kwasami wieloowocowymi do włosów trudno skręcających się. Pozwala uzyskać naturalny i wyrazisty skręt włosów.

Krem stylizujący do włosów kręconych

Krem regenerująco-stylizujący do włosów naturalnie kręconych i ondulowanych. Przeznaczony do włosów suchych i puszących się.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów