Włosy kręcone i ondulowane

Włosy kręcone i ondulowane 

Spray z kwasem hialuronowym

Kremowy żel hialuronowy. Intensywnie odżywia i nawilża. Natychmiastowy efekt. Do włosów zniszczonych i suchych. Efekt atłasowych, błyszczących włosów. Bez spłukiwania

Spray regenerujący i nabłyszczający

Spray regenerujący i nabłyszczający. Lotion dodający połysku i chroniący przed czynnikami zewnętrznymi. Idealny do włosów farbowanych lub zniszczonych. Hipoalergiczny zapach.

Serum regenerujące

Serum regenerujące środkową część i końcówki włosów. Nabłyszcza i restrukturyzuje suche i kręcone włosy, nadając im efekt prostowania. Regeneruje  włosy  przywracając  im  blask  i  miękkość.  Natychmiastowe  odżywienie.  Idealne  do  włosów  suchych  lub  zniszczonych.

Odżywka dwufazowa z kolastyną

Odżywka z elastyną i kolagenem w sprayu. Bez spłukiwania. Do włosów suchych, zniszczonych i osłabionych. Natychmiastowe odżywienie i nawilżenie. Ułatwia rozczesywanie włosów.

Linia do włosów kręconych

D32 Szampon rewitalizujący włosy kręcone specjalnie opracowany dla włosów falujących, naturalnie kręconych lub po trwałej ondulacji. Poprawia strukturę loków włosów falujących, dodaje im połysku, żywotności i elegancji.

D36 Balsam odżywiający specjalnie opracowany dla włosów falujących, naturalnie kręconych i po trwałej ondulacji. Kuracja regeneruje skręt włosów, dodaje im żywotności, połysku i wigoru. Włosy stają się miękkie i łatwo się rozczesują.

Szampon rewitalizujący włosy kręcone

Szampon rewitalizujący włosy kręcone specjalnie opracowany dla włosów falujących, naturalnie kręconych lub po trwałej ondulacji. Poprawia strukturę loków włosów falujących, dodaje im połysku, żywotności i elegancji.

Balsam odżywiający dla włosów kręconych

Balsam odżywiający specjalnie opracowany dla włosów falujących, naturalnie kręconych i po trwałej ondulacji. Kuracja regeneruje skręt włosów, dodaje im żywotności, połysku i wigoru. Włosy stają się miękkie i łatwo się rozczesują.

Spray do włosów kręconych

Stosuje się go na wilgotne włosy. Dodaje elastyczności i witalności. Podkreśla loki naturalne i ondulowane dzięki trwałemu, elastycznemu utrwaleniu. Polimery kationowe w preparacie tworzą ochronną warstwę na osłonce włosa i neutralizują elektryczność statyczną włosów.

Żel dający efekt mokrych i błyszczących włosów

Łagodnie utrwala. Pozwala uzyskać naturalną świeżo wyglądającą fryzurę. Nadaje włosom połysk i je nawilża. Prowitamina B5  zawarta z żelu tworzy elastyczny, giętki film na włosach, zwiększając ich odporność na napięcia. Dodatkowo pielęgnuje włosy.

Mocna pianka do układania włosów

Maksymalnie akcentuje uczesanie włosów, utrwalając je w sposób długotrwały. Nabłyszcza i nawilża włosy. Chroni włosy przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Idealna do włosów kręconych i ondulowanych.

Krem stylizujący do włosów kręconych

Krem regenerująco-stylizujący do włosów naturalnie kręconych i ondulowanych. Przeznaczony do włosów suchych i puszących się.

Serum z olejkiem arganowym

Eliksir z olejku arganowego i olejków naturalnych. Wysoce odżywczy i regenerujący, pozostawia włosy nawilżone, delikatne w dotyku i błyszczące. Kondycjonuje i chroni włókno włosa. Definiuje wykończenie uczesania nadając mu jedwabistą teksturę. Do wszystkich rodzajów włosów. Polecany do codziennej pielęgnacji po keratynowym prostowaniu włosów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów