Preparaty na wypadające i osłabione włosy

Preparaty na wypadające i osłabione włosy 

Maseczka wzmacniająca

Maseczka do włosów słabych i wypadających. Regeneruje osłabioną strukturę włosa - dzięki kompleksowi witaminowemu rewitalizuje i wzmacnia włosy. Stymuluje krążenie krwi w skórze głowy, dzięki czemu włosy stają się mocnei błyszczące. Zawiera kapsułkowane mikrosfery z witaminami Primasponge Vitamines™

Szampon rewitalizujący

Do włosów słabych i wypadających. Zapobiega i reguluje wypadanie włosów, stymuluje i przyczynia się do ich wzrostu dzięki zawartemu w nim kompleksowi witaminowemu. Pobudza krążenie krwi w skórze głowy zwiększając skuteczność czynników przeciwdziałających wypadaniu włosów.

Tonik zapobiegający wypadaniu włosów

Aktywny, skoncentrowany tonik zapobiegający wypadaniu włosów. Kuracja uderzeniowa, która normalizuje i hamuje wypadanie włosów poprawiając ich gęstość. Stymuluje krążenie krwi, wzmacnia skórę głowy i korzystnie wpływa na porost włosów. Jego czynne składniki zapobiegają starzeniu się mieszków włosowych i wypadaniu włosów. Tonik do podtrzymania efektów kuracji, do włosów słabych i wypadających.

Lotion zapobiegający wypadaniu włosów

Zapobiega wypadaniu i stabilizuje włókna włosów. Pomaga regenerować włosy i poprawia ich gęstość. Zawarte w nim składniki czynne zapobiegają starzeniu się mieszków włosowych i wypadaniu włosów. Ta sama formuła i czynne substancje, co w toniku Z18r, ale procent koncentracji jest niższy, co pozwala stosować preparat codziennie, podtrzymując efekt kuracji.

Zabieg rewitalizujący

Rewitalizujący zestaw do słabych i wypadających włosów. Kuracja uderzeniowa, która zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje krążenie krwi w skórze głowy, wzmacnia skórę głowy oraz korzystnie wpływa na wzrost włosów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów