Włosy kręcone

Włosy kręcone 

Serum regenerujące

Serum regenerujące środkową część i końcówki włosów. Nabłyszcza i restrukturyzuje suche i kręcone włosy, nadając im efekt prostowania. Regeneruje  włosy  przywracając  im  blask  i  miękkość.  Natychmiastowe  odżywienie.  Idealne  do  włosów  suchych  lub  zniszczonych.

Odżywka dwufazowa z kolastyną

Odżywka z elastyną i kolagenem w sprayu. Bez spłukiwania. Do włosów suchych, zniszczonych i osłabionych. Natychmiastowe odżywienie i nawilżenie. Ułatwia rozczesywanie włosów.

Linia do włosów kręconych

D32 Szampon rewitalizujący włosy kręcone specjalnie opracowany dla włosów falujących, naturalnie kręconych lub po trwałej ondulacji. Poprawia strukturę loków włosów falujących, dodaje im połysku, żywotności i elegancji.

D36 Balsam odżywiający specjalnie opracowany dla włosów falujących, naturalnie kręconych i po trwałej ondulacji. Kuracja regeneruje skręt włosów, dodaje im żywotności, połysku i wigoru. Włosy stają się miękkie i łatwo się rozczesują.

Szampon rewitalizujący włosy kręcone

Szampon rewitalizujący włosy kręcone specjalnie opracowany dla włosów falujących, naturalnie kręconych lub po trwałej ondulacji. Poprawia strukturę loków włosów falujących, dodaje im połysku, żywotności i elegancji.

Balsam odżywiający dla włosów kręconych

Balsam odżywiający specjalnie opracowany dla włosów falujących, naturalnie kręconych i po trwałej ondulacji. Kuracja regeneruje skręt włosów, dodaje im żywotności, połysku i wigoru. Włosy stają się miękkie i łatwo się rozczesują.

Krem stylizujący do włosów kręconych

Krem regenerująco-stylizujący do włosów naturalnie kręconych i ondulowanych. Przeznaczony do włosów suchych i puszących się.

Serum z olejkiem arganowym

Eliksir z olejku arganowego i olejków naturalnych. Wysoce odżywczy i regenerujący, pozostawia włosy nawilżone, delikatne w dotyku i błyszczące. Kondycjonuje i chroni włókno włosa. Definiuje wykończenie uczesania nadając mu jedwabistą teksturę. Do wszystkich rodzajów włosów. Polecany do codziennej pielęgnacji po keratynowym prostowaniu włosów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów