Filtr UV Przywiera do włókna włosa hamując szkodliwe działanie promieniowania ultrafioletowego. Łuski włosa w naturalny sposób przylegają do siebie. Jednak pod wpływem ciepła i promieni słonecznych rozchylają się, przez co do wnętrza włosa zaczynają docierać kurz, szkodliwe substancje z powietrza, spaliny i promienie UV.

UV filter 

Spray do włosów kręconych

Stosuje się go na wilgotne włosy. Dodaje elastyczności i witalności. Podkreśla loki naturalne i ondulowane dzięki trwałemu, elastycznemu utrwaleniu. Polimery kationowe w preparacie tworzą ochronną warstwę na osłonce włosa i neutralizują elektryczność statyczną włosów.

Wosk elastycznie modelujący i nabłyszczający

Wosk przeznaczony dla osób lubiących częste zmiany stylu. Służy do modelowania, dając średnie utrwalenie fryzury. Zawiera m. in. glicerynę, dzięki czemu ma właściwości higroskopijne i nawilżające. Wosk zawiera pochodne kokosa, dlatego włosy są wyjątkowo błyszczące.

Wosk intensywnie nabłyszczający i utrwalający

Wosk modelujący o maksymalnym, elastycznym, nietwardniejącym utrwaleniu. Idealnie podkreśla końcówki i tworzy efekty laminowania. Pozwala akcentować i zaznaczać pasemka lub refleksy a także definiować i precyzyjnie dopracowywać fryzury upinane. Sprawia, że włosy są wyjątkowo błyszczące.

Żel dający efekt mokrych i błyszczących włosów

Łagodnie utrwala. Pozwala uzyskać naturalną świeżo wyglądającą fryzurę. Nadaje włosom połysk i je nawilża. Prowitamina B5  zawarta z żelu tworzy elastyczny, giętki film na włosach, zwiększając ich odporność na napięcia. Dodatkowo pielęgnuje włosy.

Żel maksymalnie utrwalający

Żel, który mocno utrwala i rzeźbi włosy, nadając uczesaniu dużą siłę, konsystencję i utrwalenie. Takie działanie zawdzięcza kopolimerowi VP/VA -żywicy tworzącej twardy, błyszczący i łatwo rozpuszczalny film pokrywający. Intensywnie nawilża włosy. Tworzy style uczesania o włosach mocno zaakcentowanych i ekspresyjnie "nastroszonych".

Lakier zwiększający objętość

Posiada formułę szybkiego schnięcia. Lakier jest odporny na wilgoć i jest łatwy do wyczesania. Nie obciąża i nie skleja włosów. Zawiera kopolimer akrylowy, dzięki któremu fryzura jest odporna na wilgoć. Dodaje objętości włosom.

Lakier mocno utrwalający

Suchy lakier mocno utrwalający. Polecany także do włosów cienkich. Zawiera formułę szybkiego schnięcia. Jest odporny na wilgoć, nie skleja i nie obciąża włosów. Elastyczność włosów zachowana jest dzięki składnikom na bazie silikonu.

Pianka modelująca i zwiększająca objętość

Pozwala uzyskać maksymalną objętość, witalność i naturalną, pełną ruchów fryzurę. Dzięki zastosowaniu terpolimerów dobrze utrwalających i stabilizujących skręt włosów. Idealna jest do włosów kręconych i ondulowanych. Chroni przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Zawiera hydrolizat białka sojowego i kwas asparaginowy.

Mocna pianka do układania włosów

Maksymalnie akcentuje uczesanie włosów, utrwalając je w sposób długotrwały. Nabłyszcza i nawilża włosy. Chroni włosy przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Idealna do włosów kręconych i ondulowanych.

Pasta modelująca nadająca dowolną formę uczesaniu

Elastyczna objętość i maksymalna kontrola. Pozwala uzyskać „nieujarzmioną” fryzurę o matowym wykończeniu. Zawiera wosk pszczeli o właściwościach emulsyjnych. Zapewnia włosom plastyczność i miękkość.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów