Daily - Codzienna Pielęgnacja
Szampony i odżywki do częstego stosowania
SZAMPONY I ODŻYWKI DO CZĘSTEGO STOSOWANIA
Codzienna troska o zdrowe i piękne włosy. Właściwy wybór dla każdego rodzaju włosów: naturalne, farbowane, kręcone, rozjaśniane, proste, siwe, cienkie.

Daily - Codzienna Pielęgnacja 

Linia do codziennej pielęgnacji

D12 Profesjonalny szampon do codziennego użytku. Delikatnie myje włosy zapewniając naturalny wigor i połysk bez obciążania. Zrównoważona formuła i obojętny odczyn pozwalają na częste mycie włosów, które stają się miękkie, gładkie i zdrowe.

D16 Odżywka-balsam w kremie do codziennego użycia. Kondycjonuje i regeneruje włosy zapewniając natychmiastowy efekt gładkości i miękkości bez obciążania włosa. Zrównoważona formuła i obojętny odczyn pozwala na częste mycie włosów, które stają się błyszczące i zdrowe.

Szampon do codziennego użytku

Profesjonalny szampon do codziennego użytku. Delikatnie myje włosy zapewniając naturalny wigor i połysk bez obciążania. Zrównoważona formuła i obojętny odczyn pozwalają na częste mycie włosów, które stają się miękkie, gładkie i zdrowe.

Odżywka w kremie do codziennego użycia

Odżywka-balsam w kremie do codziennego użycia. Kondycjonuje i regeneruje włosy zapewniając natychmiastowy efekt gładkości i miękkości bez obciążania włosa. Zrównoważona formuła i obojętny odczyn pozwala na częste mycie włosów, które stają się błyszczące i zdrowe.

Linia dodająca objętości włosom

D22 Profesjonalny szampon do codziennego użytku. Delikatnie myje włosy zapewniając naturalny wigor i połysk bez obciążania. Zrównoważona formuła i obojętny odczyn pozwalają na częste mycie włosów, które stają się miękkie, gładkie i zdrowe.

D26 Odżywka-balsam w kremie do codziennego użycia. Kondycjonuje i regeneruje włosy zapewniając natychmiastowy efekt gładkości i miękkości bez obciążania włosa. Zrównoważona formuła i obojętny odczyn pozwala na częste mycie włosów, które stają się błyszczące i zdrowe.

Szampon zwiększający objętość

Szampon zwiększający objętość i grubość. Sprawia, że włosy stają się grube; wzmacnia je od wewnątrz, nadając siły, objętości. Delikatnie myje bez obciążania.

Balsam-odżywka w kremie zwiększający objętość

Balsam-odżywka w kremie zwiększający objętość. Wzmacnia i odbudowuje włosy nadając im dużej objętości i grubości.  Zwiększa odporność na pęknięcia i zapewnia barierę ochronną przeciw wilgoci bez obciążania włosów.

Balsam dla włosów mało podatnych na układanie

Balsam odżywiający specjalnie opracowany dla włosów „zbuntowanych„, mało podatnych na układanie lub prostowanych, zapobiega kędzierzawieniu się włosów, pozwala uzyskać efekt wygładzenia. Wzmacnia, nawilża i restrukturyzuje włosy, nadaje im połysk i wrażenie naturalnego wyprostowania. Zapobiega kędzierzawieniu się i gromadzeniu elektryczności statycznej.

Szampon do włosów mało podatnych na układanie

Szampon do włosów kędzierzawych specjalnie opracowany do włosów „zbuntowanych”, mało podatnych na układanie lub prostowanych, wzmacniający efekt prostowania. Zmiękcza i nawilża, dodając fryzurze gładkości, jedwabistości oraz intensywnego połysku; ułatwia układanie włosów i nadaje im zdrowy wygląd.

Szampon rewitalizujący włosy kręcone

Szampon rewitalizujący włosy kręcone specjalnie opracowany dla włosów falujących, naturalnie kręconych lub po trwałej ondulacji. Poprawia strukturę loków włosów falujących, dodaje im połysku, żywotności i elegancji.

Balsam odżywiający dla włosów kręconych

Balsam odżywiający specjalnie opracowany dla włosów falujących, naturalnie kręconych i po trwałej ondulacji. Kuracja regeneruje skręt włosów, dodaje im żywotności, połysku i wigoru. Włosy stają się miękkie i łatwo się rozczesują.

Linia do włosów siwych i blond

D52 Szampon tonujący specjalnie opracowany dla włosów siwych i naturalnie jasnych blond. Eliminuje ciepłe refleksy na siwych pasmach i zapobiega powstawaniu niepożądanych odcieni. Jego zrównoważona formuła i obojętny odczyn pH pozwalają na częste mycie zapewniając włosom miękkość i zdrowy wygląd.

D56 Balsam odżywiający do codziennego użytku specjalnie opracowany dla włosów siwych i naturalnie jasnych blond. Neutralizuje niepożądane odcienie, intensywnie nawilża oraz wygładza i chroni włókno włosa. Rewitalizuje połysk włosów oraz przywraca im miękkość i zdrowy wygląd.

Linia wygładzająca włosy

D42 Szampon do włosów kędzierzawych specjalnie opracowany do włosów „zbuntowanych”, mało podatnych na układanie lub prostowanych, wzmacniający efekt prostowania. Zmiękcza i nawilża, dodając fryzurze gładkości, jedwabistości oraz intensywnego połysku; ułatwia układanie włosów i nadaje im zdrowy wygląd.

D46 Balsam odżywiający specjalnie opracowany dla włosów „zbuntowanych„, mało podatnych na układanie lub prostowanych, zapobiega kędzierzawieniu się włosów, pozwala uzyskać efekt wygładzenia. Wzmacnia, nawilża i restrukturyzuje włosy, nadaje im połysk i wrażenie naturalnego wyprostowania. Zapobiega kędzierzawieniu się i gromadzeniu elektryczności statycznej.

Szampon tonujący dla włosów jasnych

Szampon tonujący specjalnie opracowany dla włosów siwych i naturalnie jasnych blond. Eliminuje ciepłe refleksy na siwych pasmach i zapobiega powstawaniu niepożądanych odcieni. Jego zrównoważona formuła i obojętny odczyn pH pozwalają na częste mycie zapewniając włosom miękkość i zdrowy wygląd.

Balsam dla włosów jasnych

Balsam odżywiający do codziennego użytku specjalnie opracowany dla włosów siwych i naturalnie jasnych blond. Neutralizuje niepożądane odcienie, intensywnie nawilża oraz wygładza i chroni włókno włosa. Rewitalizuje połysk włosów oraz przywraca im miękkość i zdrowy wygląd.

Linia do włosów farbowanych

D62 Zakwaszający szampon chroniący kolor specjalnie opracowany dla włosów farbowanych, do pielęgnacji po zabiegu koloryzacji, utrwalający jej efekty. Jego kwaśny odczyn pH a filtr UV wchłania ciepło wydłużając maksymalnie efekt intensywności i blasku koloru.

D66 Balsam odżywiający i chroniący kolor , specjalnie opracowany dla włosów farbowanych , do pielęgnacji po koloryzacji, utrwalający kolor. Zapobiega utracie koloru . Nadaje połysk i odżywia włosy.

Szampon chroniący kolor

Zakwaszający szampon chroniący kolor specjalnie opracowany dla włosów farbowanych, do pielęgnacji po zabiegu koloryzacji, utrwalający jej efekty. Jego kwaśny odczyn pH a filtr UV wchłania ciepło wydłużając maksymalnie efekt intensywności i blasku koloru.

Balsam odżywiający i chroniący kolor

Balsam odżywiający i chroniący kolor, specjalnie opracowany dla włosów farbowanych, do pielęgnacji po koloryzacji. Nadaje połysk i odżywia włosy.

Linia do włosów kręconych

D32 Szampon rewitalizujący włosy kręcone specjalnie opracowany dla włosów falujących, naturalnie kręconych lub po trwałej ondulacji. Poprawia strukturę loków włosów falujących, dodaje im połysku, żywotności i elegancji.

D36 Balsam odżywiający specjalnie opracowany dla włosów falujących, naturalnie kręconych i po trwałej ondulacji. Kuracja regeneruje skręt włosów, dodaje im żywotności, połysku i wigoru. Włosy stają się miękkie i łatwo się rozczesują.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów